Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõndisin Läbi metsa, Ületasin kõrbe,Seisin silmistsi oma hirmudega ronisin mäkke

4 posters

 :: Popmundo :: Abi

Go down

Kõndisin Läbi metsa, Ületasin kõrbe,Seisin silmistsi oma hirmudega ronisin mäkke Empty Kõndisin Läbi metsa, Ületasin kõrbe,Seisin silmistsi oma hirmudega ronisin mäkke

Postitamine  Steve Cordery Püh Okt 11, 2009 11:07 am

Et kuidas neid saada ületasin kõrbe, kõndisin läbi metsa seisin oma hirmudega silmitsi ja ronisin mäkke?

Steve Cordery

Postituste arv : 4
Join date : 11/10/2009

Tagasi üles Go down

Kõndisin Läbi metsa, Ületasin kõrbe,Seisin silmistsi oma hirmudega ronisin mäkke Empty sama siin

Postitamine  netike Reede Dets 25, 2009 8:59 am

ma kõndisin kh maakohas läbi metsa ei saanud medalit . aga kuidas saab hirmudele vastu seista ja ületada kõrbe . ja üleültse kuidas neid medaleid saab Sad

netike

Postituste arv : 3
Join date : 25/12/2009

Tagasi üles Go down

Kõndisin Läbi metsa, Ületasin kõrbe,Seisin silmistsi oma hirmudega ronisin mäkke Empty ..

Postitamine  netike Reede Dets 25, 2009 9:00 am

see kh et kuidas mäkke saab kõnida .

netike

Postituste arv : 3
Join date : 25/12/2009

Tagasi üles Go down

Kõndisin Läbi metsa, Ületasin kõrbe,Seisin silmistsi oma hirmudega ronisin mäkke Empty Re: Kõndisin Läbi metsa, Ületasin kõrbe,Seisin silmistsi oma hirmudega ronisin mäkke

Postitamine  Maia Raidmets. Laup Jan 09, 2010 12:12 am

Keegi siis teab kuidas? Rolling Eyes

Edit: Ma juba sain teada, ja neid medaleid saab ainult Kobe Tai päeval. Metsa sai läbida kuskil Moskvas, ja teisi asju veel kuskil mujal linnas, kui Tallinn. Ma rohkem meelde ei jätnud. Aga teinekordki võite teiegi Popmundo Foorumist Abisektorist lugeda. Lugemist küll palju, aga kes tahab see viitsib. Razz
Maia Raidmets.
Maia Raidmets.

Postituste arv : 10
Join date : 09/01/2010
Age : 40
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

Kõndisin Läbi metsa, Ületasin kõrbe,Seisin silmistsi oma hirmudega ronisin mäkke Empty öää

Postitamine  Abigail Dunn Laup Jan 08, 2011 6:27 pm

ma mäletan ,
et pidi minema kindlasse linna (meelde jäid Johannesburg ja Moskva) ,siis minema kohalikku templisse , vajutama esemed & varustus . seal pidi olevat kuju ,mille peale klikkides vaatad ise edasi . ega ma ise ka täpselt ei tea . Very Happy

Abigail Dunn

Postituste arv : 1
Join date : 08/01/2011

Tagasi üles Go down

Kõndisin Läbi metsa, Ületasin kõrbe,Seisin silmistsi oma hirmudega ronisin mäkke Empty Re: Kõndisin Läbi metsa, Ületasin kõrbe,Seisin silmistsi oma hirmudega ronisin mäkke

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 :: Popmundo :: Abi

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele